Bezpłatna mammografia w Sierakowicach

3 - 4 kwiecień 2017 r.
Sierakowice, plac przy Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. ks. B. Sychty
Bezpłatna mammografia w Sierakowicach

Mammobus w Sierakowicach stacjonował będzie 3 i 4 kwietnia. Na badanie nie jest wymagane skierowanie lekarskie.

Bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie odbędą się 3 i 4 kwietnia przy Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. ks. B. Sychty w Sierakowicach.

Jest to bezpłatna mammografia dla pań w wieku 50 - 69 lat. Badanie w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi jest bezpłatne, refundowane kobietom co 2 lata przez Narodowy Fundusz Zdrowia (lub co 12 miesięcy dla kobiet, które w ramach realizacji Programu otrzymały odpowiednie pisemne wskazanie). Nie jest wymagane skierowanie lekarskie.

Na badania prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na stronie.
Call Center czynne jest od poniedziałku do soboty.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd