Debata o bezpieczeństwie w gminie Sierakowice

21 marzec 2017 r. (od godz. 16:00)
Sierakowice, Urząd Gminy, ul. Lęborska 30
Debata o bezpieczeństwie w gminie Sierakowice

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach wraz z Wójtem Gminy Sierakowice Tadeuszem Kobiela zapraszają na debatę zorganizowaną dla mieszkańców gminy Sierakowice.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach wspólnie z władzami Gminy Sierakowice organizują debatę dla mieszkańców. Spotkanie odbędzie się 21 marca br. o godz. 16:00 w w Urzędzie Gminy w Sierakowicach przy ul. Lęborskiej 30.

Głównym celem debaty jest wspólna rozmowa o bezpieczeństwie, a także uwrażliwienie seniorów oraz wszystkich innych mieszkańców na sytuacje, w których można stać się ofiarą przestępstw, min. takich jak oszustwa. Policjanci będą również mówić o tym jak poprawić swoje bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania, aby uniknąć m.in. włamania do domu.

Funkcjonariusze przekażą uczestnikom wiele cennych informacji jak postępować w sytuacji zagrożenia. Będą również zachęcać do korzystania z mapy zagrożeń, która działa już od kilku miesięcy zarówno na terenie województwa pomorskiego jak i całego kraju.

inf. KPP w Kartuzach, fot. archiwum

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd