Wielkanocna Zbiórka Żywności dla Polaków na Kresach Wschodnich II RP.

9 kwiecień 2017 r.
Kartuzy, kościół p.w. św. Kazimierza
Wielkanocna Zbiórka Żywności dla Polaków na Kresach Wschodnich II RP.

Związek Piłsudczyków RP, Oddział Kaszubsko - Pomorski w Kartuzach, organizuje Wielkanocną Zbiórkę Żywności dla Polaków na Kresach Wschodnich II RP. Zbiórka odbędzie się w Niedzielę Palmową.

Zbiórka odbędzie się 9 kwietnia przy kościele p.w. św. Kazimierza w Kartuzach, zgodnie z porządkiem mszy świętych, przed ich rozpoczęciem i po zakończeniu.
Zbiórka organizowana jest w ramach ogólnopolskiej akcji "Polacy Bohaterom".

Oprócz tego przez cały tydzień można przynosić dary do koszy, które wystawione będą w kościołach: św. Kazimierza w Kartuzach oraz św. Michała Archanioła w Kiełpinie.

Prosimy o przynoszenie żywności o dłuższym terminie przydatności.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd