Dzień Otwarty dla Narzeczonych w Hotelu Pod Orłem

23 kwiecień 2017 r. (od godz. 12:00 do godz. 15:00)
Kartuzy, Hotel "Pod Orłem", ul. 3 Maja 10
Dzień Otwarty dla Narzeczonych w Hotelu Pod Orłem

Wychodząc naprzeciw przyszłym Parom Młodym i chcąc pomóc Im w przygotowaniach weselnych, 23 kwietnia 2017 r.Hotel Pod Orłem organizuje Dzień Otwarty dla Narzeczonych.

Obsługa Hotelu chętnie oprowadzi Gości po całym obiekcie i zaprezentuje kompleksową ofertę weselną na lata 2018-2019. Sala Bankietowa Hotelu "Pod Orłem" zamieni się w pięknie przygotowaną, udekorowaną Salę Weselną na ok. 100 osób.

Pary Młode planujące wesela będą mogły zapoznać się z najnowszymi trendami we florystyce, zapytać o radę i zaczerpnąć inspiracji - pomoże im w tym Kwiaciarnia "Krystyna", która w tym dniu zaaranżuje stoły w trzech różnych stylach i tematach.

Szef Kuchni Hotelu "Pod Orłem" zaserwuje swoje przykładowe dania, zakąski i desery, które znajdują się w menu weselnym.

Dział fotografii ślubnej i weselnej reprezentować będzie podczas Dnia Otwartego "in re fotografia".

Całość imprezy poprowadzi sprawdzony i niezawodny DJ Kleszczyński, natomiast uświetni ją muzyka na żywo w wykonaniu saksofonisty.

Więcej informacji na profilu FB.

inf. Hotel Pod Orłem

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd