Akcja Rejestracja- Kasia i inni potrzebują Twojej pomocy

21 maj 2017 r. (od godz. 09:00 do godz. 16:00)
Kartuzy / Miechucino
Akcja Rejestracja- Kasia i inni potrzebują Twojej pomocy

W niedzielę 21 maja zarówno w Kartuzach, jak i w Miechucinie odbędzie się Akcja Rejestracja- Kasia i inni potrzebują Twojej pomocy. To szansa na dołączenie do bazy DKMS Polska.

Akcja Rejestracja- Kasia i inni potrzebują Twojej pomocy to możliwość rejestracji w bazie potencjalnych dawców szpiku DKMS. Tym razem akcja dedykowana jest Kasi- 27 letniej młodej Mamie, której Synek urodził się w marcu, a Ona sama walczy o życie w gdańskim szpitalu. O chłoniaku T-limfoblastycznym- bardzo agresywnym nowotworze, dowiedziała się pod koniec ciąży. Teraz przechodzi chemioterapię, po której potrzebny będzie jej przeszczep szpiku. Kasia czeka na zgodnego dawcę, dlatego ważna jest każda zarejestrowana osoba.

Akcja rejestracji odbędzie się:

Data: 21.05.2017
Godzina: 09:00-16:00
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 (koło Straży Pożarnej)
Adres: 3 Maja 14, Kartuzy

Data: 21.05.2017
Godzina: 10:00-16:00
Miejsce: Zespół Szkół w Miechucinie
Adres: Szkolna 1, Miechucino

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« kwiecień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd