"Potańcówka po Kaszubsku"

19 maj 2017 r.
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury, ul. Gryfa Pomorskiego 20
"Potańcówka po Kaszubsku"

19 maja w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie odbędzie się ,,Potańcówka po Kaszubsku'' podczas, której zostaną wręczone certyfikaty Mistrzów budowy Kaszubskich Instrumentów Ludowych Diabelskich Skrzypiec oraz Burczybasu.

Odbędzie się również inauguracja drugiego tegorocznego projektu GOKSiRu - ,,Na Kaszubskie Nuty'' współfinansowanego z środków Instytutu Muzyki i Tańca w ramach programu Szkoła Mistrzów Tradycji. Będzie to okazja by skosztować tradycyjnej kuchni naszego regionu. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy w rytm naszych tradycji.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd