Turniej Gry w Baśkę - Sucovia Cup

14 maj 2017 r. (od godz. 13:10)
Żukowo, Hala Widowiskowo- Sportowa, ul. Armii Krajowej 2 E
Turniej Gry w Baśkę - Sucovia Cup

14 maja w Hali Sportowej w Żukowie, odbędzie się turniej sportowy Sucovia CUP, który zalicza się do rankingu Masters Pomorze 2017. Turniej karcianej Baśki, odbędzie się pod patronatem Burmistrza Miasta Żukowa - Wojciecha Kankowskiego.

Liderem Masters Pomorze 2017, jest Koziróg Ryszard - Baśka Białogóra. W rywalizacji zespołów prowadzi Baśka Białogóra, która wyprzedza Luzino I i As Pik III Chełmża.

Turniej Sucovia CUP, będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport z asem trefl, w trzech kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par. W turnieju zostanie rozegranych 5 rund po 32 rozdania. Wszyscy zawodnicy będą rywalizować o 40 pucharów oraz nagród rzeczowych. Dla uczestników turnieju przygotowano pamiątkowy button.

Turniej zostanie rozegrany w Hali Sportowej, ul. Armii Krajowej 2 E w Żukowie.

Drużyny do turnieju - czteroosobowe należy zgłaszać w dniu imprezy: 14 maja 2017 r., zapisy, godz. 12 - 12/50. Turniej sportowy godz. 13.10.

Na turniej sportowy Sucovia CUP w karcianą Baśkę, zaprasza, Wojciech Kankowski - Burmistrz Miasta Żukowa, który patronuje wydarzeniu.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« styczeń 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd