Blues w Leśniczówce

30 czerwiec - 1 lipiec 2017 r.
Mirachowo, Leśniczówka
Blues w Leśniczówce

Jedenasta edycja festiwalu Blues w Leśniczówce odbędzie się w dniach 30 czerwca i 1 lipca 2017 roku, jak zwykle w mirachowskim lesie.

W leśniczówce zagrają:

piątek (30 czerwca) godz. 17:00 (wstęp bezpłatny)

1. Mr.Big Jack
2. Blues Junkers
3. Gruff
4. Dave Fields Band (USA)

sobota (1 lipca) godz. 16:00 (wstęp bezpłatny)

1. Makar & Children of The corn
2. Bracia i Siostry
3. Pokój Numer 3
4. Jan Gałach & Friends Tribute to The Allman Brothers Band

Nowością na festiwalu jest bluesowe śniadanie. 1 lipca, w sobotnie przedpołudnie, organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników festiwalu do Kartuz. W Pubie Pod Orłem o godzinie 10.00 zagrają Natalia, Piotr i Darek -
muzycy, którzy jako Young & Zgreds, przez wiele lat współtworzyli "Blues w Leśniczówce".

Wszystkich chętnych do udziału w bluesowym śniadaniu z Mirachowa do Kartuz przewiezie bluesowy autobus, który odjedzie z bluesowego przystanku w Mirachowie. Zostanie zapewniamy także powrót do Mirachowa.

inf. nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd