Koncert Jass & One i przyjaciół w Kartuzach

23 czerwiec 2017 r.
Kartuzy, Hotel Miłosz, ul. 3 Maja 43
Koncert Jass & One i przyjaciół w Kartuzach

W piątek 23 czerwca w hotelu Miłosz w Kartuzach odbędzie się wieczór muzyczny. W jego trakcie wystąpią trzy grupy Jass & One, Agape i 500Blues.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zespół AGAPE istnieje i działa od ponad 15 lat. W trakcie kilkunastu lat zdobyli kilka ważnych nagród, między innymi na Metropolitarnym  Festiwalu w Jastarni. W skład zespołu wchodzą: Agnieszka Lejkowska, Agnieszka Marusiak, Asia Siecińska, Patrycja Wojowska, Hania Urbańska, Iga Pobłocka, Monika Dejk-Ćwikła, Oskar Majkowski (instrumenty klawiszowe) i Tomasz Ćwikła. W najbliższy piątek wystąpią w rozszerzonym składzie instrumentalnym: Jarek Bielawski (perkusja), Artur Wolski (gitary), Piotr Mozala (gitara basowa).

JASS & ONE to grupa muzyków pochodzących z Kaszub, mająca na swoim koncie płytę do wierszy ks. Jana Twardowskiego. Obecnie zespół pracuje nad materiałem na drugą płytę. Zespół tworzą trzy wokalistki Marcelina Dawidowska, Monika Dejk-Ćwikła i Paulina Małek oraz Sławek Matuszak (gitara), Artur Wolski (gitara), Romek Kryszewski (bas), Jarosław Bielawski (perkusja).

Grupa 500 BLUES. Całkiem niedawno spotkało się kilku  przyjaciół kochających bluesa i  stwierdzili , że fajnie byłoby razem pobawić się muzyką. Tak powstała  Grupa 500 BLUES, którą tworzą Arkadiusz Urban - wokalista, muzyk, aktor od wielu lat związany ze znanymi zespołami  bluesowymi oraz ludzie  grający w różnych ważnych dla Kartuz projektach muzycznych  -  Darek Zarach (gitary), Piotr Karwacki (harmonijki ustne), Jurek Wojewódka ( perkusja) i Roman Kryszewski  (gitara basowa). W swoim repertuarze mają utwory bluesowe i klimaty rock& rolla.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd