Dni Powiatu Kartuskiego

8 - 9 lipiec 2017 r. (od godz. 14:00)
Kartuzy, Park Solidarności
Dni Powiatu Kartuskiego

Tegoroczne obchody Dni Powiatu Kartuskiego rozpocznie Festiwal Nalewki Kaszubskiej. W programie również koncerty gwiazd. Na scenie pojawią się m.in. Sarsa, Patrycja Markowska i Ania Wyszkoni.

8 lipca od godziny 14.00 w ramach Dni Powiatu Kartuskiego w Muzeum Kaszubskim, odbędzie się Festiwal Nalewki Kaszubskiej. Z kolei w Parku Solidarności na uczestników imprezy czekać będą:
- Festiwal Ludzie dla Ludzi,
- Targi Organizacji Pozarządowych,

Na scenie tego dnia pojawią się:

- Klenczon Projekt,
- Agata Sobocińska,
- Sarsa,
- Patrycja Markowska.

W niedzielę 9 lipca Park zamieni się w Krainę Rękodzieła Artystycznego. Zagra Kolorowa Orkiestra, a Starosta Kartuski wręczy nagrody "Perły dla życia".

Na scenie pojawi się też zespół reggae Majestic, a także Jan Konop Big Band. Gwiazdą wieczoru będzie Ania Wyszkoni.

Podczas imprezy dla najmłodszych czekać będzie park rozrywki. Nie zabraknie atrakcyjnych stoisk handlowych i gastronomicznych.

Powiat Kartuski

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd