"Disco pod gwiazdami" w Stężycy

12 - 13 sierpień 2017 r. (od godz. 19:30)
Stężyca, Amfiteatr
"Disco pod gwiazdami" w Stężycy

Jeden z najlepszych w Polsce festiwali muzyki tanecznej "Disco pod gwiazdami" odbędzie się w tym roku w Stężycy. Na scenie pojawią się polskie i zagraniczne gwiazdy pop i dance.

W ten sierpniowy weekend w stężyckim amfiteatrze bić będzie serce polskiego i światowego disco. Podczas imprezy można będzie usłyszeć taneczne rytmy, które festiwalowa publiczność wprost uwielbia i muzykę, przy której bawiły się i nadal tańczą kolejne pokolenia.

W czwartej edycji festiwalu wystąpią KCENT, OPUS, MAURO, RYAN PARIS, KAYAH, LANBERRY, DANZEL, URSZULA, SHAUN BAKER & JESSICA JEAN, AFTER PARTY i wielu, wielu innych, których organizatorzy postanowili zaprosić!

Impreza startuje o godz. 19:30, wejście na teren amfiteatru już od 18:00. Cała impreza będzie transmitowana na żywo od godz. 20.00 w Telewizji Polsat oraz Disco Polo Music. Imprezę poprowadzą gwiazdy Telewizji Polsat - Maciej Dowbor

Bilety w cenie 10 zł za jeden dzień koncertu do nabycia już teraz w Gminnym Przedsiębiorstwie Komunalnym w Stężycy, w kasach biletowych w dniu koncertu oraz na portalu www.ebilet.pl. Dzieci do lat 10 - wstęp wolny. Link do biletów.

Więcej informacji o festiwalu "Disco pod gwiazdami" można znaleźć na facebookowym profilu imprezy.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd