Warsztaty plastyczne "Kosmiczne Kaszuby" w Łączyńskiej Hucie

17 - 19 lipiec 2017 r. (od godz. 11:00 do godz. 13:00)
Łączyńska Huta, Świetlica
Warsztaty plastyczne "Kosmiczne Kaszuby" w Łączyńskiej Hucie

Warsztaty plastyczne odbywać się będą w Garczu oraz Mojuszewskiej Hucie. Te dwugodzinne zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 8 do 15 lat.

Zajęcia pod nazwą "Kosmiczne Kaszuby" w Łączyńskiej Hucie odbywać się będą w dniach od 17 do 19 lipca w miejscowej świetlicy. Zajęcia poprowadzi SzałOLin, których misją jest wspierać dzieci i młodzież w kreatywnym spędzaniu czasu wolnego. Wspólne tworzenie, poszukiwanie i zabawa, a także podnoszenie u dzieci wiary w samego siebie,w swoje siły i we własne możliwości.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem telefonu 727 925 967.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd