Kartuzy Triathlon MTB

29 lipiec 2017 r.
Złota Góra, Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu
Kartuzy Triathlon MTB

Gmina Kartuzy, Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu na Złotej Górze, PAS-JA Rekreacja Szkolenia Doradztwo Krystyna Dwórznik oraz Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem zapraszają do wzięcia udziału w Kartuzy Triathlon MTB.

Wyścigi skierowane są zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych zawodników.

Uczestnicy zawodów będą mieli do wyboru dwa dystanse: sprint - 750 metrów pływania, 20 km jazdy rowerem, 5 km biegu oraz olimpijski - 1,5 km pływania, 40km jazdy rowerem, 10 km biegu. Dystans można pokonać w dwie lub trzy osoby.

Rejestracja na zawody odbywa się za pośrednictwem strony.

Zawodom towarzyszyć będzie także duathlon dla dzieci. Dla najmłodszych w wieku od 3 do 6 lat przygotowano Fun Race (50m-200m), w wieku od 7 do 9 lat (200m-1000m-100m) oraz dzieci w wieku od 10 do 13 lat (400m-2000m-200m).

fot. archiwum

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd