XXVI Jarmark Kaszubski

22 - 23 lipiec 2017 r. (od godz. 16:00)
Kartuzy, Park Solidarności
XXVI Jarmark Kaszubski

Jarmark Kaszubski w Kartuzach to wielkie, dwudniowe święto twórców ludowych, kół gospodyń wiejskich i wszystkich związanych z kulturą regionu. Na przybywających do Kartuskiego Parku Solidarności czeka mnóstwo atrakcji.

W programie konkursy i zabawy dla dzieci, kuchnia kaszubska oraz program artystyczny. Na scenie pojawią się kaszubskie kabarety oraz zespoły regionalne.

Gwiazdami muzycznymi tych wydarzeń będą: MIRAMI, KABARET JURKI a na zakończenie jeden z najbardziej popularnych zespołów, reggae MESAJAH.

inf. Kartuskie Centrum Kultury

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd