Zajęcia wakacyjne w Chmielnie

17 - 28 lipiec 2017 r.
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury, ul. Gryfa Pomorskiego 20
Zajęcia wakacyjne w Chmielnie

Zajęcia potrwają od 17 do 28 lipca. Półkolonie w Gminnym Ośrodku Kultury poprowadzą uczestnicy programu - Projektor Wolontariat Studencki.

Pierwszy tydzień półkolonii minie pod hasłem ,,Dookoła świata''. Budowa Tipi i wybór indiańskiego wodza, wycieczka do Hollywood oraz w podróż do starożytnego Egiptu.

Uczestnicy zabawią się również w poszukiwaczy Chmieleńskiego skarbu. Kolejny tydzień to nauka bezpieczeństwa w sieci jak również tajniki social media.

Czekają również eksperymenty i warsztaty chemiczne oraz pokazy robotów z LEGO.

Zapraszamy do zapisów, liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy telefoniczne pod numerem 58 684 22 05 lub osobiście w biurze GOKSiR.

Zajęcia realizowane są z programu Wolontariatu Studenckiego Projektor dzięki wsparciu Fundacji Edukacji Przedsiębiorczości oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd