Chillout Fest na plaży

22 lipiec 2017 r.
Chmielno
Chillout Fest na plaży

Chillout Fest na chmieleńskiej plaży odbędzie się 22 lipca. W programie m.in. występy wielu artystów oraz wybory Miss Lata.

Na chmieleńskiej scenie wystąpią:

- Jahmanak
- HUBERT
- K2 - Kadewua (gościnnie: Buka)
- VSHOOD
- Miss G ॅ d
- Karolina Czarnecka

W trakcie imprezy będzie też możliwość wsparcia potrzebujących. Organizatorzy zbierać będą fundusze dla Hospicjum Pomorze Dzieciom. Będzie również okazja zarejestrować się, jako potencjalny dawca szpiku dzięki Fundacji DKMS. Obecne będą również Ekobabki - Koło Gospodyń Wiejskich, które zaprezentują produkty i napoje, jakich nie uświadczysz nigdzie indziej.

Imprezy towarzyszące:

- O godzinie 10:00 rozpocznie się Żeglarski Puchar Kaszub - Regaty o Puchar Jezior Chmieleńskich.

- O godz. 15:00 wybory Małej Miss Lata oraz Bursztynowa Miss Lata.

- O godz. 16:00 na stadionie gminnym rozpocznie się II ChillOut Cup, a więc turniej piłkarski dla młodych pasjonatów piłki nożnej.

Prowadzący: Robert Puzdrowski

Organizatorzy II ChillOut Fest: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie oraz Chmielno Non-Stop.

Partnerzy: Hospicjum Pomorze Dzieciom, Fundacja DKMS, Pomocna Brygada - Klub Wolontariatu

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd