Regaty o Puchar Jezior Chmieleńskich

22 - 23 lipiec 2017 r. (od godz. 10:00 do godz. 14:00)
Chmielno, jezioro Kłodno
Regaty o Puchar Jezior Chmieleńskich

Regaty o Puchar Jezior Chmieleńskich to trzecie zawody, które odbywają się w ramach III Żeglarskiego Pucharu Kaszub. Zawodnicy będą rywalizować na Jeziorze Kłodno w godz. 10.00-14.00

Żeglarski Puchar Kaszub to cykl dwudniowych regat odbywających się na terenie sześciu gmin Kartuz, Chmielna, Sierakowic, Somonina, Stężycy, a w tym roku również Kosakowa. Zawody odbędą się w klasie Optimist na różnych poziomach wyszkolenia żeglarskiego. Juniorzy będą rywalizować w klasie Cadet. Młodzież i dorośli w klasach Omega Standard, Varien, Laser oraz Open.

Terminy kolejnych rozgrywek:

5-6 sierpnia - Ostrzyce - XIX Puchar jeziora Ostrzyckiego - Memoriał Witosława Labudy
19-20 sierpnia - Stężyca - Regaty o Puchar Jeziora Raduńskiego Górnego
23-24 września - Złota Góra - XI Mistrzostwa Kartuz
2 grudnia - Przywidz - podsumowanie Żeglarskiego Pucharu Kaszub na Pomorskiej Gali Żeglarskiej 2017

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd