Otwarte spotkanie dyskusyjne w ramach cyklu spotkań Nowoczesnej sieci eksperckiej - Lepszej Polski.

29 lipiec 2017 r. (od godz. 11:00)
Kartuzy, restauracja Gościniec Kaszubski, ul. Parkowa 4

W najbliższą sobotę o godz. 11:00 w restauracji Gościniec Kaszubski przy ul. Parkowej 4 w Kartuzach, odbędzie się otwarte spotkanie dyskusyjne nt. "Jak reformować sądy, żeby służyły obywatelom, a nie politykom?".

Na sobotnim spotkaniu przedstawiciele kartuskiej Nowoczesnej będą próbować ponad podziałami zastanowić się nad diagnozą i możliwościami prawdziwej reformy wymiaru sprawiedliwości - takiej, która ma służyć obywatelom, a nie politykom. Zapraszamy wszystkich mieszkańców.

Spotkanie organizowane jest w ramach cyklu spotkań Nowoczesnej sieci eksperckiej - Lepszej Polski.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« marzec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd