XLII Sesja Rady Miejskiej w Żukowie

1 sierpień 2017 r. (od godz. 15:00)
Żukowo, sala konferencyjna Urzędu Gminy

Podczas XLII Sesji Rady Miejskiej, żukowscy Radni podejmą uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na podwyższenie kapitału zakładowego Spółki Komunalnej Żukowo.

XLII Sesja Rady Miejskiej w Żukowie odbędzie się 1 sierpnia 2017 r. o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Żukowie z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie sesji.
2. Stwierdzenie kworum.
3. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na podwyższenie kapitału zakładowego Spółki Komunalnej ŻUKOWO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Żukowie i objęciem udziałów przez Gminę Żukowo.
4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Żukowo na lata 2017-2023.
5. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Żukowo na 2017 r.
6. Zakończenie obrad sesji.

UG Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd