Pływanie na Byle Czym

15 sierpień 2017 r. (od godz. 14:00)
Plaża nad jeziorem Tuchomko na terenie Dworku Oleńka
Pływanie na Byle Czym

We wtorek, 15 sierpnia, już po raz piąty w Tuchomiu odbędą się widowiskowy konkurs na Pływanie na Byle Czym. To okazja, by wykazać się kreatywnością i żyłką inżynierską. Najbardziej pomysłowe pływające wynalazki zostaną nagrodzone.

W programie:

- wodowanie i parada jednostek pływających
- gry, zabawy i konkursy z nagrodami
- atrakcje dla dzieci i dorosłych
- mecz KGW o Puchar Burmistrza
- potańcówka

Główna nagroda w konkursie na najbardziej kreatywną jednostkę pływającą to 700 zł.

Konkurs ma na celu - integrację społeczności lokalnej, promowanie i popularyzację zabaw na świeżym powietrzu oraz walorów gminy Żukowo, rozbudzenie inicjatywy i kreatywności uczestników konkursu poprzez prezentacje pływających jednostek i wspólną zabawę. W tym roku będzie można wesprzeć również małą Milenkę Plichta z Żukowa.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd