XXVII Sesja Rady Gminy Chmielno

31 sierpień 2017 r. (od godz. 09:00)
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury, ul. Gryfa Pomorskiego 20

Podczas najbliższej sesji Rady Gminy Chmielno, zostanie przekazana przez Wójta Gminy Chmielno, informacja o realizacji budżetu gminy za I półrocze 2017 r.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności sesji.
2. Przyjęcie porządku obrad wraz z ewentualnymi zmianami.
3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
4. Informacja Wójta z wykonania uchwał Rady Gminy , odpowiedzi na interpelacje oraz informacje z pracy w okresie między sesjami.
5.Informacja o przygotowaniu szkół do rozpoczęcia roku szkolnego 2017 /2018
6. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych za rok 2016 / 2017.
7. Informacja Wójta Gminy Chmielno o realizacji budżetu gminy za I półrocze 2017 r. oraz informacja o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej za I półrocze 2017 r.
8. Sprawozdanie Przewodniczącego Rady oraz Wójta Gminy Chmielno w sprawie oświadczeń majątkowych za 2016 r.
9. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zasad udzielania i rozmiaru zniżek tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych dyrektorowi i wicedyrektorowi szkoły podstawowej , przedszkola oraz nauczycielowi pełniącemu obowiązki kierownicze w zastępstwie nauczyciela, któremu powierzono stanowisko kierownicze.
10. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zasad udzielenia stypendiów dla uczniów szkół ponadpodstawowych .
11. Podjęcie uchwały w sprawie zwołania zebrania wiejskiego dla dokonania wyborów uzupełniających członka rady sołeckiej.
12 Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu wsi Garcz "Południe"
13. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu wsi Kożyczkowo przyjętego uchwałą Nr XXVII/267/2006 Rady Gminy Chmielno z dnia 25 lipca 2016 r.
14. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie budżetu gminy na 2017 r.
15. Interpelacje i wolne wnioski.
16. Zakończenie obrad sesji Rady Gminy.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« styczeń 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd