Jesienna Giełda Mam

23 wrzesień 2017 r. (od godz. 09:00)
Kartuzy, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. 3 Maja 14
Jesienna Giełda Mam

Ósma edycja Giełdy Mam w Kartuzach odbędzie się 23 września. To dobra okazja do wymiany dziecięcej garderoby przed sezonem zimowym.

Giełda Mam daje możliwość nie tylko wymiany i sprzedaży ubranek i akcesoriów dziecięcych, ale też nabycia ich w przystępnych cenach od innych mam. Osoby, które chciałyby przygotować własne stoisko na giełdzie mogą się już zapisywać i wysyłać zgłoszenia drogą mailową na adres - gieldamam@kartuzy.info.

Jeśli pogoda dopisze, stoiska będą ustawione zarówno na sali gimnastycznej, jak i na placu przed szkołą. Sala będzie otwarta od godz. 8. Sprzedający będą mieli do wyboru dwa rodzaje stanowisk - na materacu z krzesełkiem lub na ławce z krzesełkiem. Można zabrać ze sobą własne stojaki i wieszaki.

Opłata za stanowisko będzie wynosić 5 zł, pobrana zostanie o godz. 9. Zebrana suma zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki.

Jeżeli osoba, która zgłosi chęć udziału w giełdzie planuje dotrzeć na miejsce po godz. 9, proszona jest o wcześniejszą informację telefoniczną bądź sms pod nr 606-620-709. W innym wypadku zarezerwowane wcześniej stanowiska będą udostępnione zainteresowanym osobom.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kartuzach znajduje się przy ul. 3 Maja 14.

archiwum

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd