Akcja zbiórki krwi w Kamienicy Królewskiej

9 wrzesień 2017 r. (od godz. 09:00 do godz. 14:00)
Kamienica Królewska, plac przy OSP, ul. Królewska 10
Akcja zbiórki krwi w Kamienicy Królewskiej

Akcja zbiórki krwi w Kamienicy Królewskiej odbędzie się po raz szósty. W sobotę 9 września wszyscy, którzy chcą wspomóc Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będą mogli zgłosić się do mobilnego punktu poboru.

Parafialny Klub Honorowych Dawców Krwi im. Błogosławionej Marty Wieckiej przy parafii p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Kamienicy Królewskiej, wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku, organizuje szóstą akcję oddawania krwi.

Akcja odbędzie się w sobotę 9 września w godzinach od 9.00 do 14.00. Krew będzie można oddać w mobilnym punkcie poboru krwi przed budynkiem Ochotniczej Straży Pożarnej, przy ul. Królewskiej 10.

W tym samym czasie będzie można zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku.

Zebrana krew będzie przeznaczona na cel leczenia poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych oraz przy przeszczepach narządów.

Uwaga: krew przychodzimy oddać po lekkim posiłku i z dowodem osobistym.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd