IV Bieg o Złotą Górę

16 wrzesień 2017 r. (od godz. 11:00)
Brodnica Górna, Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu na Złotej Górze
IV Bieg o Złotą Górę

To już jedenasty bieg z cyklu Kaszuby Biegają 2017. Bieg o Złotą Górę długości 9,6 km prowadzić będzie bardzo malowniczymi terenami wokół jeziora Brodno Wielkie.

16 września br. o godz. 11 wystartuje z Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu Złota Góra k. Kartuz IV Bieg o Złotą Górę. Uroczystego Startu dokona burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński.

W latach 2014 i 2015 podwójnymi zwycięzcami byli: Monika Czapiewska oraz Łukasz Kujawski, natomiast w roku ubiegłym wygrali: Dominika Nowakowska oraz Łukasz Kujawski. W programie przewidziano również biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży.

W imprezie przewiduje się udział około 300 biegaczy z całej Polski.

Wszyscy zawodnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnej kawiarenki, masażu sportowego oraz gorącego posiłku po biegu. Na miejscu dostępne będą toalety, szatnie oraz prysznice. Każdy, który ukończy bieg otrzyma m.in.: pamiątkowy medal oraz punkty do klasyfikacji generalnej KB 2017. Najlepsi otrzymają nagrody finansowe oraz rzeczowe , a w poszczególnych kategoriach wiekowych puchary.

Akcja zbierania plastikowych nakrętek dla Milenki nabiera tempa, zachęcamy do dalszej aktywności.

Dodatkową atrakcją będzie bezpłatna wypożyczalnia sprzętu wodnego.

W związku z biegiem przewidziane są utrudnienia w ruchu dnia 16.09.2017 r. w godz. 11.00-12.10 na trasie: Brodnica Dolna - Złota Góra - Ręboszewo.

Więcej na stronie organizatora

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd