Gminne Igrzyska Sportowe w Żukowie

17 wrzesień 2017 r. (od godz. 10:00 do godz. 15:00)
Żukowo, Stadion, ul. Książąt Pomorskich
Gminne Igrzyska Sportowe w Żukowie

Gmina Żukowo zaprasza na Gminne Igrzyska Sportowe, które z powodu złej pogody zostały przełożone na 17 września.

Zawody odbędą się na boiskach przy ul. Książąt Pomorskich w Żukowie. W programie igrzysk przewidziane są następujące dyscypliny: siatkówka plażowa, przeciąganie liny, biegi, skok w dal, rzut do tarczy, slalom rowerowy, slalom sprawnościowy, sztafeta smerfa.

Uroczyste otwarcie igrzysk godz. 10.00. Dla wszystkich uczestniczących sołectw oraz drużyn osiedlowych przewidziane są dyplomy pamiątkowe, natomiast dla najlepszych 5 sołectw lub drużyn osiedlowych (dotyczy miasta Żukowo) puchary i nagrody rzeczowe. Wszelkie informacje na temat igrzysk można uzyskać w siedzibie Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie.

Zgłoszenia (zgłaszamy sam udział, listy zgłoszeniowe dostarczamy w dniu zawodów) do dnia 14.09.2017 godzina 15.00. Osoba do kontaktu: Jacek Drążek +48 732 809 002, j.drazek@okis-zukowo.pl

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd