Trening Canicross w Skrzeszewie

29 październik 2017 r. (od godz. 10:00)
Skrzeszewo
Trening Canicross w Skrzeszewie

Canicross to forma aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, łącząca wysiłek fizyczny z formą dogoterapii. Polega na pokonaniu trasy w terenie (od 2,5 km do 7 km) z psem przypiętym do uczestnika za pomocą linki z amortyzatorem.

Psy zaprzęgowe czują naturalną potrzebę biegania i bardzo dobrze współpracują z człowiekiem. Nasze treningi przeznaczone są dla osób chcących spróbować takiej formy aktywności, czyli dla początkujących. Dla chętnych udostępnimy psa oraz cały sprzęt potrzebny do treningu. Projekt ten współfinansowany jest w ramach Funduszu Akumulatora Społecznego pod nazwą "Canicross jako dogoterapia dla aktywnych". Zapraszamy na nasze treningi, które odbywają się w Parku nad Jeziorkiem w Żukowie oraz w Skrzeszewie według następującego grafiku:

29.10 godz. 9:00 Skrzeszewo
5.11 godz. 9:00 Skrzeszewo
18.11 godz. 10:00 park nad jeziorkiem w Żukowie
25.11 godz. 10:00 park nad jeziorkiem w Żukowie

Dla mieszkańców Gminy Żukowo wstęp jest bezpłatny. Aby wziąć udział w naszych treningach konieczny jest kontakt telefoniczny pod numerem 607 408 317 aby zapisać się na listę uczestników. Wykonawcą projektu jest firma Step Out, przy współpracy z Eskimoteam.

www.zukowo.pl

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« grudzień 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd