Wystawa fotografii Jana Pawła II w Czeczewie

16 - 30 październik 2017 r.
Czeczewo, Szkoła Podstawowa
Wystawa fotografii Jana Pawła II w Czeczewie

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Czeczewie we współpracy z Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku przygotowało wystawę fotografii Jana Pawła II p.t. "Szukałem was, teraz Wy mnie znaleźliście".

Na wystawie znalazły się zdjęcia z pielgrzymek Papieża do Polski w latach 1979-1991. Wystawa ma na celu uświetnienie ceremonii nadania imienia Jana Pawła II Szkole Podstawowej w Czeczewie oraz edukację młodzieży poprzez przybliżenie im osoby patrona. Fotografie eksponowane będą w dniach od 16-30 października 2017r. w holu głównym Szkoły.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd