XV Gminny Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w Żukowie

18 listopad 2017 r. (od godz. 10:00)
Żukowo, Hala Widowiskowo-Sportowea, ul. Armii Krajowej 2 E
XV Gminny Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w Żukowie

Podczas turnieju członkinie Kół Gospodyń Wiejskich wykażą się umiejętnościami kulinarnymi, zaprezentują też swoje zdolności taneczne i wokalne. Impreza zakończy się występem artystycznym.

Burmistrz Gminy Żukowo zaprasza na XV Gminy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich, który odbędzie się 18 listopada 2017 roku o godz. 10:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Żukowie, ul. Armii Krajowej 2 e.

Zmagania Kół Gospodyń Wiejskich odbędą się w konkurencjach:

Prezentacja Kulinarna - "Ciasto sernik"
Prezentacja Mody - "Deszczowa Kreacja"
Prezentacja Wokalna - "Warto było" i/lub "Mega babki to my"
Prezentacja Taneczna - Dowolna

W programie występy artystyczne m.in. Czarodzieje z Kaszub oraz Jass&One oraz degustacja potraw przygotowanych przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął również Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk. Wydarzeniu patronuje Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski.

Organizatorem Turnieju jest Gmina Żukowo.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« październik 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd