Gminne Obchody Święta Niepodległości w Żukowie

11 listopad 2017 r. (od godz. 11:00)
Żukowo
Gminne Obchody Święta Niepodległości w Żukowie

Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski i ks. Krzysztof Sagan serdecznie zapraszają na Gminne Obchody Święta Niepodległości.

Patriotyczną uroczystość rozpocznie Msza Św. w intencji Ojczyzny o godzinie 11:00 w kościele p.w. WNMP w Żukowie. Po jej zakończeniu, nastąpi uroczysty przemarsz do kościoła św. Jana Chrzciciela.

Po przemówieniu Burmistrza i słowie s. Krzysztofa Sagana swoje kwiaty złożą obecne delegacje.

O godz. 19:00 zapraszamy do kościoła pw. WNMP w Żukowie na koncert wokalno-instrumentalny zespołu ARTIS, który zabierze nas w podróż po muzyce i historii polskiej.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd