Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Chwaszczynie

11 listopad 2017 r. (od godz. 09:00)
Chwaszczyno
Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Chwaszczynie

Dyrekcja Szkoły Podstawowej i Sołectwo w Chwaszczynie zapraszają na obchody Święta Niepodległości, które odbędą się 11 listopada.

Uroczystości rozpoczną się Mszą Świętą w kościele parafialnym p.w. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie. Następnie odbędzie się wspólna modlitwa i złożenie kwiatów przy obelisku w centrum miejscowości.

Następnie uroczystości przeniosą się do szkoły przy ulicy Mickiewicza 16, gdzie wspólnie zostaną odśpiewane pieśni patriotyczne. Tam uczniowie zaprezentują widowisko słowno-muzyczne.

W programie również wystawa zdjęć poświęconych miejscom pamięci narodowej oraz malarskie prace uczniów.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd