XXII edycja Ligi Halowej im. Tadeusza Wesółki- Sierakowice 2017/2018

10 grudzień 2017 r.
Sierakowice, Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Spacerowa 14
XXII edycja Ligi Halowej im. Tadeusza Wesółki- Sierakowice 2017/2018

W grudniu wystartuje XXII edycja sierakowickiej halówki. Zapisy ruszyły.

Zarząd GKS Sierakowice podjął decyzję o organizacji (oczywiście uzależnione jest to głównie od odpowiedniej ilości zgłoszonych drużyn) kolejnej edycji ligi halowej w Sierakowicach.

Rozgrywki mają rozpocząć się w dniu 10 grudnia 2017 roku na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierakowicach (byłe gimnazjum).

Zapisy drużyn będą przyjmowane do dnia 02.12.2017 roku. Podstawą zgłoszenia drużyny jest opłata wpisowego na konto klubu lub do organizatora (z uwagi na wzrost kosztów w bieżącym roku najmu hali sportowej wpisowe może być nieco wyższe od ubiegłego roku).

Kontakt z organizatorem - tel. 669 320 340 lub adres mailowy inek_1962@o2.pl. Bliższe informacje dotyczące terminarzy, ilości drużyn, regulaminu podane zostaną w późniejszym terminie.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« październik 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd