Pomorski Tydzień Przedsiębiorczości w Kartuzach

15 listopad 2017 r. (od godz. 10:00 do godz. 14:00)
Kartuzy, Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Mściwoja II 28 A
Pomorski Tydzień Przedsiębiorczości w Kartuzach

W programie obchodów tegorocznego Tygodnia Przedsiębiorczości m.in. doradztwo dla przedsiębiorców oraz dla zainteresowanych założeniem własnej działalności gospodarczej.

Dla przedsiębiorców

Spotkanie adresowane do przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem działalności. W trakcie spotkania wystąpią przedstawiciele następujących instytucji wspierających rozwój przedsiębiorczości:

- Kaszubski Fundusz Przedsiębiorczości - źródła dofinansowania działania małych firm - perspektywa 2018
- Powiatowe Centrum Informacyjne - mikropożyczka i pożyczka rozwojowa
- Powiatowy Urząd Pracy - refundacje związane z tworzeniem stanowisk pracy, - Krajowy Fundusz Szkoleniowy - kształcenie pracodawców i pracowników
- Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości - możliwości wsparcia
- Specjalista agencji reklamowej - Rola reklamy w budowaniu przewagi nad konkurencją

Spotkanie ma na celu zaprezentowanie dobrych przykładów firm powstałych w oparciu o własne pomysły, wykształcenie, doświadczenie. Zaprezentują się przedsiębiorcy na każdym etapie działania

Dla zainteresowanych własną działalnością

Warsztaty poprowadzi specjalista ds. przedsiębiorczości

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Kartuzach pod numerami telefonu 58 694 09 17, 58 694 09 18.

PUP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« październik 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd