Narodowe Święto Niepodległości w Przodkowie

11 listopad 2017 r. (od godz. 10:00)
Przodkowo
Narodowe Święto Niepodległości w Przodkowie

Wójt Gminy Przodkowo, Przewodniczący Rady Gminy oraz Proboszcz parafii p.w. św. Andrzeja, zapraszają na obchody Narodowego Święta Niepodległości.

O godz. 10 odbędzie się msza św. w kościele p.w. św. Andrzeja w Przodkowie. O godz. 11 uczestnicy wysłuchają koncertu Przodkowskiej Orkiestry Dętej i Chóru Parafialnego. Pół godziny później wszyscy przemaszerują pomnik poległych za Ojczyznę i tam złożone zostaną kwiaty. Na godz. 11.40 zaplanowano patriotyczną grochówkę dla wszystkich.

UG Przodkowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« październik 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd