XXVIII edycja Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej

19 listopad 2017 r. (od godz. 11:00)
Kartuzy, Hala sportowa, ul. Piłsudskiego 10
XXVIII edycja Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej

W najbliższą niedzielę zainauguruje rozgrywki Kartuska Halowa Liga Piłki Nożnej. Do rywalizacji w XXVIII edycji stanie 13 zespołów z Kartuz i okolic.

Wśród zgłoszonych drużyn zabraknie czołowych zespołów z ubiegłego sezonu. Na parkiecie nie zobaczymy obrońcy tytułu New Look Kartuzy oraz wicemistrza z ubiegłego sezonu Elusa Kartuzy.

W tym sezonie rozgrywki będą się odbywały na jednym poziomie. Oznacza to, że zespoły mają przed sobą 12 spotkań (każdy z każdym), po których poznamy najlepszą drużynę rozgrywek. Oprócz rywalizacji o tytuł mistrzowski zespoły tradycyjnie będą rywalizowały Pucharu Ligi.

Wszystkie spotkania będą się odbywały w niedzielę od godziny 11:00 w hali sportowej przy Piłsudskiego 10.

Harmonogram 1 kolejki:

11:00 Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy - Elwoz Szklana
11:50 Markaz Kartuzy - Atut Kartuzy
12:40 Markbud Grzybno - Cube Kartuzy
13:30 Amator Junior Kiełpino - Słońce Kartuzy
14:20 Krzewi Róg Garcz - FC Kartuzy
15:10 Klinar Mirachowo Gaz Rom
Pauza Chłodnia Kartuzy

nadesłane, fot. archiwum

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« październik 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd