Zimowa Giełda Mam w Kartuzach

2 grudzień 2017 r. (od godz. 08:00 do godz. 12:00)
Kartuzy, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. 3 Maja 14
Zimowa Giełda Mam w Kartuzach

Dziewiąta edycja Giełdy Mam odbędzie się 2 grudnia. Zapisy ruszyły.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kartuzach zaprasza w sobotę, 2 grudnia na kolejną Giełdę Mam.

W trakcie giełdy można sprzedać bądź nabyć m.in. ubranka dziecięce i ciążowe, zabawki, wózki, nosidełka, łóżeczka, książeczki i wiele innych akcesoriów.

Osoby zainteresowane stworzenie własnego stoiska, mogą zgłaszać udział drogą mailową na adres - gieldamam@kartuzy.info. Stoiska można rezerwować do piątku, 1 grudnia do godz. 12.

Sala będzie otwarta od godz. 8. Sprzedający będą mieli do wyboru dwa rodzaje stanowisk - na materacu z krzesełkiem lub na ławce z krzesełkiem. Można zabrać ze sobą własne stojaki i wieszaki. Giełda potrwa do godz. 12.

Jeżeli osoba, która zgłosi chęć udziału w giełdzie planuje dotrzeć na miejsce po godz. 9, proszona jest o wcześniejszą informację telefoniczną bądź sms pod nr 606-620-709. W innym wypadku zarezerwowane wcześniej stanowiska będą udostępnione zainteresowanym osobom.

Opłata za stanowisko będzie wynosić 5 zł, pobrana zostanie o godz. 9. Zebrana suma zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki.

inf. Giełda Mam

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« luty 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd