Kiermasz Bożonarodzeniowy w Szymbarku

10 grudzień 2017 r. (od godz. 15:00)
Szymbark, Zespół Kształcenia i Wychowania, ul. Szkolna 1
Kiermasz Bożonarodzeniowy w Szymbarku

Pełen atrakcji Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w niedzielę w Szymbarku. W programie m.in. pokaz fajerwerków, profesjonalne pokazy taneczne i świąteczny kiermasz.

Zespół Kształcenia i Wychowania w Szymbarku zaprasza na Kiermasz Bożonarodzeniowy.

W programie między innymi:

- Chór szkolny CUDAKI,
- Grzegorz Treder - beatbox,
- Centrum Tańca Szczepan,
- Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Marzebiónczi,
- goście specjalni Patrycja Borkowska - tancerz zawodowy, pedagog i instruktor tańca w Bytowskim Centrum Kultury oraz Monika Kitel wokalistka, kompozytorka i uczestniczka "The Voice of Poland",
- Zgriwańce - kapela kaszubska z Kościerzyny,
- Muzycznie utalentowana młodzież szkolna,
- Pokaz fajerwerków.

W trakcie kiermaszu będzie można zakupić ozdoby świąteczne, skosztować m.in. ciast domowego wypieku oraz uczestniczyć w loterii fantowej przygotowanej przez Radę Rodziców.

Organizatorzy:

- Samorząd Uczniowski SP i Gimnazjum
- Nauczyciele i pracownicy ZKiW
- Rada Rodziców

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« listopad 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd