Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy"

14 styczeń 2018 r. (od godz. 13:30)
Żukowo, ul. Armii Krajowej
Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy"

Rejestracja do biegu organizowanego w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, ruszyła 14 grudnia.

Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" odbędzie się 14 stycznia 2018 r. nie tylko w Warszawie, ale też w wielu miejscach Polski, również w Żukowie. Podobnie jak w ubiegłym roku 200 uczestników przebiegnie ulicami miasta, a pieniądze uzyskane z pakietów startowych trafią do puszek wolontariuszy żukowskiego Sztabu.

Elektroniczna rejestracja biegaczy rozpoczęła się 14 grudnia. Tak jak rok temu, będzie możliwość pobiegnięcia na dwóch dystansach, a na mecie każdy otrzyma pamiątkowy medal ufundowany przez firmę Champion Sport z Kartuz. Dla wszystkich biegaczy Restauracja Gryf z Żukowa przygotuje ciepłą zupę.

Wręczenie pucharów i nagród dla najlepszych biegaczy nastąpi o godz. 15.00 w Hali Widowiskowo - Sportowej.

Hasło przewodnie biegu wspiera jeden z całorocznych programów medycznych prowadzonych przez WOŚP - Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Wspiera też akcję prowadzoną przez Fundację - "Policz się z cukrzycą", w której udział biorą czołowi polscy producenci żywności, a której celem jest nadrukowanie ważnych dla diabetyków informacji na opakowaniach produktów żywnościowych.

Jeżeli chcecie wystartować w III Biegu "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" w Żukowie, to pod tym linkiem ruszyła elektroniczna rejestracja: elektronicznezapisy.pl.

Dla wszystkich uczestników pamiątkowy medal, zupa regeneracyjna i pakiet startowy, a dla pierwszych kilkudziesięciu osób pamiątkowe koszulki z logo biegu WOŚP.

Opłata 10 zł trafi do puszki wolontariuszy WOŚP. Start biegu na 2 km - 13:30, na 4 km - 14:00. Wręczenie nagród o 15:00. Puchary dla pierwszej trójki w kategorii kobiet i mężczyzn w obu biegach.

Opłata pobierana będzie w dniu biegu.

OKiS Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« grudzień 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd