Polonez Maturzystów 2018

12 styczeń 2018 r. (od godz. 11:45)
Kartuzy, Rynek
Polonez Maturzystów 2018

Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach serdecznie zaprasza na "Poloneza Maturzystów 2018 szkół ponadgimnazjalnych z powiatu kartuskiego".

Tradycyjnie, już po raz dziesiąty, 12.01.2018 w piątek, na kartuskim Rynku tegoroczni maturzyści zatańczą poloneza. Z maturzystami zatańczą Pani Starosta Janina Kwiecień oraz Pan Burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński.

Polonez wyruszy spod drzwi budynku Starostwa Powiatowego w Kartuzach o godzinie 11:45. Pani Starosta Janina Kwiecień oraz Pan Burmistrz Mieczysław Grzegorz Gołuński poprowadzą pierwsze pary.

W tym roku zatańczymy do muzyki skomponowanej przez Antoniego Sutowskiego - tradycyjnego kaszubskiego poloneza. Autorem aranżacji jest inny znany muzyk Tadeusz Korthals.

Poloneza zatańczy młodzież z:

Liceum Ogólnokształcącego w Kartuzach,
Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kartuzach,
Zespołu Szkół Technicznych w Kartuzach,
Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach,
Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przodkowie,
Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach,
Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie,
Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie.

Autorką układu tanecznego jest Alina Michna, nauczycielka wychowania fizycznego Liceum Ogólnokształcącego w Kartuzach.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« luty 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd