Kaszubska Gwiazdka 2018

20 styczeń 2018 r. (od godz. 12:00)
Kartuzy, Kartuskie Centrum Kultury, ul. Klasztorna 1
Kaszubska Gwiazdka 2018

Wspólne robienie pierników, wizyta Gwiazdora i możliwość nauki kaszubskiego tańca. Na kolejną edycję Kaszubskiej Gwiazdki zaprasza Zrzeszenie Kaszubsko- Pomorskie.

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na kaszubską gwiazdkę. Tegoroczna impreza dla najmłodszych odbędzie się 20 stycznia 2018 r. w Kartuzach.

Tradycyjnie podczas Gwiazdki nie zabraknie kaszubskich akcentów świątecznych. Wspólnie pośpiewamy kolędy, a także zobaczymy występ regionalnego zespołu "Wesołe Ludki" z Kiełpina z programem bożonarodzeniowym.

W programie również zabawa przy wypiekach - dzieci będą mogły sprawdzić swoje cukiernicze umiejętności podczas lukrowania pierniczków.

Najmłodsi będą mieli też okazję poznać kroki kaszubskiego tańca z Regionalnym Zespołem Pieśni i Tańca "Kaszuby" z Kartuz.

Wszystkie dzieci Gwiazdor obdaruje słodkim upominkiem.

Zabawę rozpoczynamy o godz. 12:00 w Kartuskim Centrum Kultury w Kartuzach przy ul. Klasztornej 1.

Opiekunowie dzieci zobowiązani są wpłacić kwotę 20 zł za każdego malucha.

Pieniądze przeznaczone są na prezenty dla dzieci i będą pobierane w dniu wydarzenia.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w Kaszubskiej Gwiazdce do dnia 18 stycznia 2018 r. mailowo, na adres: biuro@kaszubi.pl , bądź telefonicznie pod nr: 58 301 27 31

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd