XVIII edycja Kaszubskiego Turnieju Piłki Siatkowej

24 - 25 luty 2018 r.
Sierakowice, Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Spacerowa 14
XVIII edycja Kaszubskiego Turnieju Piłki Siatkowej

W dniach 24/25 lutego 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Sierakowicach, odbędzie się XVIII edycja Kaszubskiego Turnieju Piłki Siatkowej dla amatorów o Puchar Prezesa Zarządu Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Sierakowicach.

Na zgłoszenia do Turnieju czekamy do 31 stycznia 2018 r. Ilość drużyn ograniczona (o udziale decyduje kolejność zgłoszeń).

Co roku w turnieju uczestniczy kilkanaście drużyn. Mistrzem poprzedniej edycji został zespół D&H BYTÓW. Sponsorem głównym Turnieju jest Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sierakowicach, która, jak co roku, finansuje zakup upominków dla wszystkich drużyn, a dla finalistów okazałe puchary i medale.

Organizator gwarantuje wspaniałą zabawę połączoną ze sportową rywalizacją, a dla kibiców liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Serdecznie zapraszamy.

Szczegółowych informacji udziela Mirosław Senwicki pod nr tel. 058 681-62-34 lub 604-331-717, mail: [email protected]

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« październik 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd