Szkolenie "Małe, niepełnosprawne dziecko w rodzinie. Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka z dysfunkcją wzroku."

19 luty 2018 r. (od godz. 14:00 do godz. 16:00)
Kartuzy, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Gdańska 15
Szkolenie "Małe, niepełnosprawne dziecko w rodzinie. Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka z dysfunkcją wzroku."

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kartuzach oraz Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Kartuzach serdecznie zapraszają nauczycieli i rodziców na szkolenie "Małe, niepełnosprawne dziecko w rodzinie. Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka z dysfunkcją wzroku."

Szkolenie odbędzie się w ramach cyklu Aktywny przedszkolak.

Szkolenie odbędzie się 19 lutego 2018 r. w godz. 14.00 - 16.00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kartuzach, ul. Gdańska 15, sala nr 12

W programie szkolenia:

• Wystąpienie Pani Magdaleny Korewy - Łubniewskiej: pedagoga, terapeuty wczesnego wspomagania rozwoju dzieci z dysfunkcją wzroku. W Polskim Związku Niewidomych w Gdańsku pracuje z dziećmi z dysfunkcją wzroku oraz ich rodzicami i nauczycielami. Przez kilka ostatnich lat w CEN w Gdańsku prowadziła kursy kwalifikacyjne z tyflopedagogiki dla nauczycieli.

Zgłoszenia na udział w konferencji należy przesyłać na adres Biblioteki poczta@biblioteka.kartuzy.pl lub telefonicznie 58 681-15-15 wew. 20
Liczba miejsc jest ograniczona.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« styczeń 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd