XVI Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy w Sulęczynie

15 lipiec 2018 r. (od godz. 19:00)
Sulęczyno, kościół Świętej Trójcy
XVI Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy w Sulęczynie

Już 15 lipca rozpocznie się XVI edycja Międzynarodowego Festiwalu Akordeonowego w Sulęczynie. Koncert Inauguracyjny odbędzie się w kościele Świętej Trójcy.

Orkiestra Kameralna Progress pod dyrekcją Sylwii Janiak-Kobylińskiej oraz soliści:

Jerzy Bawoł - akordeon
Paweł A. Nowak - akordeon
Sławomir Koryzno - perkusja
Bellcanti:
Magdalena Chmielecka - sopran
Maria Malinowska - sopran
Karolina Sołomin - sopran

W związku z obchodami 100-lecia niepodległości Polski w programie koncertu znajdzie się "Fantasia Polacca" Bogdana Precza zaaranżowana na akordeon i orkiestrę kameralną. Oprócz tego kompozycje J. F. Händla, J.Bawoła, dzieła operowe i musicalowe. Podczas koncertu odbędzie się premiera kompozycji Antoniego Wojnara poświęconej ubiegłorocznej nawałnicy, która przeszła nad Kaszubami.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« kwiecień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd