XIII Zimowy Rajd Pomorskiego PTTK "STOLEMY"

23 - 25 luty 2018 r.
Sierakowice, Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Spacerowa
XIII Zimowy Rajd Pomorskiego PTTK "STOLEMY"

Rajd odbędzie się w dniach od 23-25 lutego 2018 r. Trasy Rajdu przebiegać będą przez gminę Sierakowice na terenie powiatu kartuskiego oraz na terenach przyległych.

Organizatorzy przygotowali trzy trasy piesze, rowerową i kajakową. Trasa rowerowa i kajakowa może ulec zmianie lub zostać odwołana w przypadku ciężkich warunków atmosferycznych (śniegowych). Organizatorzy mogą pomóc uczestnikom chcącym wędrować na nartach, trasa narciarska ma charakter indywidualny.

Cele rajdu to przede wszystkim promocja turystyczna powiatów, miast i gmin województwa pomorskiego, ukazanie uczestnikom piękna powiatu kartuskiego, a w szczególności gminy Sierakowice, propagowanie form czynnego wypoczynku, rozbudzanie zainteresowań krajoznawczych, spotkanie miłośników wielu różnych dyscyplin turystyki i wymiana doświadczeń, edukacja poprzez turystykę i krajoznawstwo w obszarze działalności programowej PTTK.

Ponadto organizator informuje, że rajd jest imprezą turystyki kwalifikowanej wymagającą od uczestników odpowiedniego sprzętu i wyposażenia, osoby niepełnoletnie mogą brać udział tylko pod opieką i na odpowiedzialność osób dorosłych (1 opiekun na maksymalnie 15-osobową grupę niepełnoletnich).

Wypełnioną kartę zgłoszeń (pobraną z www.pttk-gdansk.pl lub www.babelki.pl) należy przesłać na adres mailowy: [email protected]

W karcie zgłoszeń należy wypełnić wszystkie pola. Niepełne zgłoszenie może zostać uznane jako nieważne. Zgłoszenia przyjmowane będą do 16 lutego 2018 roku. Po tym terminie wzrasta kwota kosztów uczestnictwa. Rezygnacji z uczestnictwa można dokonać do dnia 16 lutego 2018 roku, po tym terminie nie będzie zwracane wpisowe na rajd. Wyjątek stanowi różnica kosztów trasy kajakowej w przypadku odwołania spływu lub przeniesienia uczestnika na inną trasę w przypadku braku miejsc na danej trasie.

UG Sierakowice

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« październik 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd