Dzień otwarty w Szkole Podstawowej w Baninie

16 marzec 2018 r.
Banino, Szkoła Podstawowa
Dzień otwarty w Szkole Podstawowej w Baninie

Zwiedzanie szkoły, lekcje otwarte, przedstawienie szkoły oraz prezentacja klas. Tak zapowiada się Dzień otwarty w Szkole Podstawowej w Baninie.

Dzień otwarty w Szkole Podstawowej w Baninie odbędzie się 16 marca w godzinach 8.00-11.00, 14.00-16.00.

Rodzice, w wyznaczonych godzinach, będą mieli możliwość wstępu na każde zajęcia wg planu piątkowego, (plan dostępny na stronie spbanino.pl).

Na odwiedzających gości, będą czekać przy portierni, uczniowie-przewodnicy, do których należy się zgłosić przed wejściem na teren szkoły.

Ze względu na bezpieczeństwo młodszych uczniów, w godzinach 11.00-14.00 na terenie szkoły nie mogą przebywać odwiedzający rodzice.

Zapraszają nauczyciele wraz z uczniami.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« styczeń 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd