Debata Społeczna "Bezpieczeństwo w mojej gminie" w Stężycy

13 luty 2018 r. (od godz. 08:30)
Stężyca, Urząd Gminy
Debata Społeczna "Bezpieczeństwo w mojej gminie" w Stężycy

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zapraszają na organizowaną Debatę Społeczną z mieszkańcami gminy Stężyca.

Będzie ona poświęcona tematowi "Bezpieczeństwo w mojej gminie". Debata odbędzie się o godz. 8.30 13 lutego br. w auli Urzędu Gminy w Stężycy.

Komendant Powiatowy Policji w Kartuzach wspólnie z wójtem gminy Stężyca zaprasza wszystkich mieszkańców gminy na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu. Tematem spotkania będzie "Bezpieczeństwo w mojej gminie" Debata odbędzie się o godz. 8.30 13 lutego br. w auli Urzędu Gminy w Stężycy.

W dyskusji, oprócz policjantów, wezmą udział także przedstawiciele lokalnych władz samorządowych oraz przedstawiciele szkół gminy Stężyca.
Organizatorami Debaty Społecznej są policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach oraz wójt gminy Stężyca. Serdecznie zapraszamy.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« styczeń 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd