Wykład o wspieraniu dziecka w jego rozwoju

23 luty 2018 r. (od godz. 18:00)
Kartuzy, Centrum Informacji Turystycznej
Wykład o wspieraniu dziecka w jego rozwoju

Serdecznie zapraszamy rodziców, pedagogów i wszystkich zainteresowanych rozwojem dziecka na wyjątkowy wykład, podczas którego usłyszymy o etapach dorastania na poziomie ciała, umysłu i ducha.

Doktor Jerry Beasley wraz z żoną na podstawie swojej wiedzy i bogatego doświadczenia opowiedzą, jak wspierać dzieci w każdej z tych dziedzin na różnych etapach życia.

Po części wykładowej będzie czas na pytania oraz poczęstunek. Wykład będzie tłumaczony na język polski.

W czasie trwania wydarzenia, zapewniona będzie opieka nad małymi dziećmi. Aby zgłosić swoje dziecko, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 669377094.

Wstęp wolny.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« grudzień 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd