Prelekcja Ronalda Werelicha

16 marzec 2018 r.
Kartuzy, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Gdańska 15
Prelekcja Ronalda Werelicha

W ramach obchodów 100 - lecia odzyskania niepodległości Polski, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Żurakowskiego w Kartuzach oraz Towarzystwo Upiększania Miasta Kartuz, zapraszają na prelekcję Ronalda Werelicha.

Ronald Werelich, mieszkaniec powiatu kartuskiego, poprowadzi prelekcję na temat: "Antoni Dołęga - życie, walka, poszukiwania ostatniego komendanta.
Historia Antoniego Dołęgi" ps. Znicz

W czasie prelekcji planowana projekcja filmu.

Wydarzenie zaplanowana na 16 marca (piątek) o godzinie 17:00 w Sali widowiskowej Biblioteki Publicznej w Kartuzach, ul. Gdańska 15.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« kwiecień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd