Składanie wniosków do Budżetu Obywatelskiego w Żukowie

19 marzec - 30 kwiecień 2018 r.
Żukowo, Urząd Gminy, ul. Gdańska 15
Składanie wniosków do Budżetu Obywatelskiego w Żukowie

Żukowianie znów będą mogli zdecydować na co wydać pieniądze z gminnego budżetu. Czekamy na propozycje inwestycji, które mieszkańcy chcieliby widzieć na swoich osiedlach.

Propozycje do Budżetu Obywatelskiego na 2019 rok można składać od 19 marca do 30 kwietnia, za pośrednictwem strony internetowej. Poza wypełnieniem ankiety w wersji elektronicznej, należy złożyć listy poparcia mieszkańców w wersji papierowej, podpisane przez co najmniej 25 osób z miasta Żukowo.

Podobnie jak w poprzednich edycjach na ten cel zabezpieczono 200 tys. zł. Propozycje zadań do zrealizowania w ramach Budżetu Obywatelskiego, mogą zgłaszać wszyscy mieszkańcy miasta Żukowo, którzy na dzień 19 marca 2018 r. ukończyli 16 lat. Zadania finansowane ze środków budżetu obywatelskiego powinny mieć charakter lokalny, czyli dotyczyć potrzeb mieszkańców osiedli na terenie miasta Żukowo tj.:

Osiedle Dolne,
Osiedle Elżbietowo,
Osiedle Norbertanek,
Osiedle Nowe,
Osiedle Wybickiego.

Zapraszamy do zgłaszania propozycji, gdyż Budżet Obywatelski to wyjątkowa okazja do rzeczywistego i bezpośredniego współdecydowania o tym, na co zostanie wydana część budżetu gminy. Daje on możliwość zgłaszania i promowania własnych ciekawych pomysłów na rzecz mieszkańców, przyczyniających się do poprawienia funkcjonowania nie tylko własnej dzielnicy, ale i całego miasta.

Listy poparcia należy składać w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Gminy w Żukowie, ul. Gdańska 52 w dni robocze: w poniedziałki i we wtorki w godzinach: 7.30 - 17.00; w środy i czwartki w godzinach 7.30. - 15.30, w piątki w godzinach 7.30 -15.00.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd