Spotkanie ws. gazyfikacji Łapalic

22 marzec 2018 r. (od godz. 18:00)
Łapalice, strażnica OSP, ul. Chmieleńska 11
Spotkanie ws. gazyfikacji Łapalic

Burmistrz Kartuz oraz Polska Spółka Gazownictwa Oddział Zakład Gazowniczy w Gdańsku, zapraszają na spotkanie dotyczące gazyfikacji Łapalic.

Spotkanie odbędzie się 22 marca o godzinie 18:00 (czwartek) w strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Łapalicach, ul. Chmieleńska 11.

Inicjatorami spotkania są Mieczysław Grzegorz Gołuński, Burmistrz Kartuz, Arkadiusz Socha, radny kartuskiej RM oraz Jan Pogodziński, sołtys sołectwa Łapalice.

W spotkaniu na prośbę władz Gminy Kartuzy będą uczestniczyli przedstawiciele Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o.

Na obecnym etapie nie zapadły jeszcze ostateczne decyzje ze strony spółki gazowniczej w sprawie gazyfikacji Łapalic, dlatego też Państwa obecność jest niezwykle ważna.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« styczeń 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd