Pola Nadziei w Sierakowicach

22 kwiecień 2018 r.
Sierakowice
Pola Nadziei w Sierakowicach

Zbiórka odbędzie się w niedzielę 22 kwietnia przy kościołach na terenie gminy Sierakowice. Wydarzenie wspomagać będą Koła Gospodyń Wiejskich, które przed kościołami będą sprzedawały swoje wypieki.

W ramach wydarzenia o godz. 16.00, w Drewnianym Zabytkowym Kościele wystąpią: Dziecięcy Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca "Tuchlińskie Skrzaty" oraz Zespół Śpiewu Tradycyjnego "Źdźbło". Grupa powstała w 2004 roku jako Pracownia Śpiewu Tradycyjnego przy Pałacu Młodzieży w Gdańsku. W Sierakowicach Zespół zaprezentuje słowiańskie pieśni ludowe i nie tylko.

inf. GOK Sierakowice

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« marzec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd